Dámský koutek na svatbě

Dámský koutek na svatbě

Dámský koutek na svatbě

Dámský koutek je místo, kde se na svatbě setkávají dámy a mohou spolu mluvit, popíjet víno a relaxovat. Je to příjemná základna pro socializaci a hledání klidu ve vřavě svatby. Zábava pro dámy na svatbě je stažená do tohoto jednoho místa a tvoří tak příjemné zákoutí pro všechny ženy. Nabízí také prostor pro dámský bar na svatbě, který má výběr ušitý přímo na míru ženám a jejich preferencím.


Proč mít na svatbě dámský koutek?

Dámský koutek na svatbě se opravdu hodí mít. Dámy se spolu chtějí bavit, sednout si ke skleničce dobrého vína nebo prosecca, prohlížet si výzdobu… proč jim na to neudělat krásné a příjemné místo s možností posezení a odpočinku? Můžeš si s ním vyhrát, kreativně se vyřádit a tvé kamarádky a dámy v rodině to určitě ocení. Všechny máme rády hezké prostředí, no ne?
Mít na dámský koutek na svatbě také pomůže s organizací. Dámy se do něj budou stahovat bez velkého popostrkování a ty budeš mít mnohem méně práce s hledáním rozutečených hostů.

Co by měl správný dámský koutek obsahovat

V dámském koutku by nemělo chybět víno, zábava a pohodlí. Výběr luxusních skleniček na víno, ice kýbl s vínem, Proseccem nebo i Martini. Můžeš do něj umístit také třeba zrcadlo, aby se dámy mohly u něj upravovat. K němu není špatné přidat make-up první pomoc s řasenkou, pudrem a dalšími podobnými záležitostmi. Věř, že ti za to dámy poděkují.
Nezapomeň na pohodlná místa na sezení, třeba křesla se stolky, bistro stolky a stojany na alkohol. Ke stolkům můžeš přidat časopisy a noviny na čtení, program svatby a pokud máš, tak i svatební noviny. Dámy rády listují v tiskovinách, dej jim příležitost probírat se jimi společně.

Kam dámský koutek umístit?

Je nutné, aby z koutku bylo vidět na hlavní dění. Chceš, aby dámy viděly na vše, co nechtějí prošvihnout, a zároveň mohly odpočívat. Pokud bude moc daleko nebo moc odstrčený, nebudou ho jednoduše využívat a všechna práce s ním přijde vniveč.
Hodí se, aby byl dámský koutek vedle pánského i dětského koutku. Aby maminky mohly po očku hlídat své ratolesti a zároveň měly možnost konverzovat i s muži.

Dekorace dámského koutku

Dámský koutek vyzdob podobně jako zbytek svatby. Elegantní jemné dekorace jsou ideální volba, můžeš ji zpestřit zajímavými stojany na alkohol, květinami nebo dříve zmíněným ozdobným zrcadlem.

Sleduj nás na Instagramu