Dětský koutek na svatbě

Dětský koutek na svatbě

Dětský koutek na svatbě

Na svatbě se často sejde hodně dětí – neteře a synovci ale i děti kamarádů a známých. Je škoda, aby se musely celou svatbu nudit a rodiče se o ně museli starat. Svatbu si tak neužijí ani děti, ani dospělí. Jak to ale vyřešit? Nabízí se dětský koutek – místo plné hraček a zábavy, kde bude dětem dobře a rodičům se uleví.


Proč mít na svatbě dětský koutek?

Dětský koutek na svatbu je ideální řešení znuděných smutných dětí a vyčerpaných rodičů, kteří si chtějí v klidu užít svatbu. Děti dostanou hračky, bezpečné prostředí a třeba i paní na hlídání a rodiče vysněný odpočinek. Tví známí tě za tvorbu dětského koutku budou zbožňovat.

Co by měl správný dětský koutek obsahovat

V každém dětském koutku musí být spousta barev a zábava pro děti na svatbě. Pastelky, papíry, omalovánky, hračky, dětské deskovky. To vše, a ještě navíc třeba bazének a vodní pistole v létě.
Kromě her je potřeba také vytvořit bezpečné a funkční prostředí. K tomu ti poslouží dětské stolky (nahraditelné stylovými paletami), židličky, taburety, deky na sezení, polštáře a v neposlední řadě nějaké místo, kam se děti mohou schovat před sluncem i deštěm. Na to se hodí dětské teepee, které nabízíme k zapůjčení.
Pokud chceš, aby rodiče dětí měli opravdu prostor si svatbu užít, domluv si profesionální chůvu. Ta ti vymyslí program pro děti a pohlídá je přes den, takže budou v bezpečí a nikdo z hostů se nebude muset bát si užít svatbu na plno.

Kam dětský koutek umístit?

Dětský koutek je nejlepší dát ven, aby měly děti čerstvý vzduch a prostor. Může být klidně i na trávě, pokud budeš mít pro děti připravené deky nebo koberce na zem. Může být vedle dámského koutku, aby maminky na děti viděly, když relaxují s kamarádkami. Hlavně si dej pozor, aby z dětského koutku bylo vidět na hlavní dění, kdyby tam některá z maminek musel odběhnout třeba zrovna při nějaké aktivitě, kterou chtěla vidět.

Dekorace dětského koutku

Dekorace dětského koutku mají tu výhodu, že můžou být plně funkční. Každá hračka, polštářek nebo kobereček jsou zároveň výzdobou. Velké elegantní zdobení nemá moc smysl, protože ho děti při hře s největší pravděpodobností výzdobu rozhází. Další nevýhodou zdobení dětského koutku je, že se děti o něj mohou poranit. Proto pozor – zdobte jen výzdobou určenou pro děti a dětské akce.

Sleduj nás na Instagramu